Výlet pre škôlky a školy.

Navštívte skvelé miesto na výlet pri príležitosti  MDD,  alebo koncoročný výlet.

Najlepšia volba ak chcete mať istotu, že vám výlet s deťmi nepokazí počasie. 

Deti sa zabavia na  našich  rozmanitých športovo-zábavných atrakciách v príjemnom a čistom prostredí v interiéri a vyšantiť sa môžu aj vo vonkajšom areáli  s atrakciami pre deti. Pani učiteľky si môžu príjemne posedieť v kaviarni alebo na terase  a majú stále skvelý dohľad na deti . Pretože naš priestory sú otvorené a bezpečné.

Deti aj pani učiteľky zažijú jedinečný deň mimo centra mesta Žilina, vo svetlom a bezprašnom prostredí, vhodnom aj pre alergikov. Pobyt je ideálny pre skupiny detí už od 4 do 1O rokov

7 vecí , ktoré deti musia u nás vyskúšať🎉 – povoziť na riri carach, šmýknuť sa na šmýkačkách , tobogáne, alebo tube ,  zaskákať  si na trampolínach a skočiť si do molitanovej jamy , kĺzať sa na fitloptách vo fitloptovej aréne , zastrielať si zo vzdušného dela , zaskákať si na nafukovacej želatíne , alebo sa povoziť na lodičkách.

Pre skupinky ponúkame cenovo zvýhodnené pobyty už od 5,-€ , aj s pitnými režimom , alebo občerstvením.  Viac informácií  Vám radi poskytneme  na tel : 0949 507 695

Termíny pre skupiny od 10 detí ,  ponúkame aj v doobedných hodinách mimo otváracích hodín, po predchádzajúcej dohode .

Káva pre učiteľov grátis.

Dovoľujeme si Vás upozorniť , že máme z dôvodu prestavby ZATVORENÉ !!! Otvárame 28.5. Tešíme sa na Vás a ďakujeme za pochopenie.
Hello. Add your message here.