Pre firmy

Jungle Park ponúka neobmedzený priestor na firemné akcie. Fantázii sa medze nekladú, máte možnosť si u nás zorganizovať rodinné dni,  Dni detí , vianočné večierky, reklamné akcie, teambuildingy.

Podľa želania vám vieme pripraviť jedinečný program pre Vašich zamestnancov a ich rodiny . Rozmanitý  program a súťaže pre dospelých a deti. Množstvo atrakcií , veľký trávnatý pozemok ponúka nespočetne veľa možností .

Tématické súťaže a hry , jazdenie na koníkoch ,  lukostrelbu ,  tanečný workshop pre deti aj dospelých, maľovanienna tvár , tombolu, discotéku , koncerty a vystúpenia rôznych interprétov, či balonovú alebo ohnivú show . Fantázii sa medze nekladú . Samozrejmosťou je ponuka občerstvenie podľa Váseho želania .

Ponúkame Vám aj zvýhodnené darčekové vstupy od 6,-€. Neváhajte nás kontaktovať s Vašimi požiadavkami na tel: 0949 507 695, email: jungleparkmojs@gmail.com

Naše služby už využili : KIA, HYUNDAI , COOP , Be Lenka , HOUR, Constellium Automotive, RKMC, SIGIP, VTP Žilina, Ringier Axel Springer , INLOOP , Lionbridge,  Descartes, obec Mojš  a iné.

Pozrite si naše video z rôznych akcií v Jungle Parku

Dovoľujeme si Vás upozorniť , že máme z dôvodu prestavby ZATVORENÉ !!! Otvárame 28.5. Tešíme sa na Vás a ďakujeme za pochopenie.
Hello. Add your message here.