Kontakt

Adresa

Detský raj Mojš
Žilina - Mojš 
Mojš 320
01001
 

Telefón a e-mail

telefón: 0949 507 695
e-mail: junglepark@centrum.sk
 

GPS súradnice

49.204757N, 18.825757E
 

Príjazd

Zo Žiliny  (od celulózky) odbočíte do ľava - popod priehradu až do obce Mojš. Po jednosmerke sa dostanete do centra obce - ku kostolíku . U kostolíka zabočíte do ľava. Ďalej pokračujte  stále rovno v smere šipiek.
Z Rosiniek, z Trnového, zo Soliniek (cez lesopark), z Vlčiniec z Rosinskej cesty, za mostom druhá odbočka do prava - popod priehradu až do obce Mojš. Po jednosmerke sa dostanete do centra obce - ku kostolíku . U kostolíka zabočíte do ľava . Ďalej pokračujte stále rovno v smere šipiek.
Zo Žiliny Mesta, Hlín, Hájika, z Rajca, z Bratislavy, z Čadce, od Hyper Tesca - po obchvate (smer Techová , alebo Dolný Kubín), ďalej pokračujete po obchvate okolo Kie - prvá odbočka do prava (cca 1,5km za Kiou) odbočíte prudko do prava (smer Mojš). Pokračujete až do Mojša - pri kostolíku zabočite do prava Ďalej pokračujte stále rovno v smere šipiek.
Z Martina - za Šibenicami a STK, zabočite do prava, potom ešte raz do prava a po 50 m znova doprava ku priehrade, ďalej  pokračujete popod priehradu až do obce Mojš. Po jednosmerke sa dostanete do centra obce - ku kostolíku. U kostolíka zabočíte do ľava . Ďalej pokračujte stále rovno v smere šipiek.
 
 
 

Kontaktujte nás