Kontaktné informácie

Adresa

Žilina – Mojš 320, 01001

Telefón
E-mail

jungleparkmojs@gmail.com

Otváracie hodiny

Po – Pia: 14:00 – 19:30
So – Ne: 10:00 – 19:30
Prázdniny: 10:00 – 19:30
Sviatky: 10:00 – 19:30

Napíšte nám.

  Ako sa k nám dostanete?

  Zo Žiliny (od celulózky) odbočíte doľava – prejdete popod priehradu až do obce Mojš. Po jednosmerke sa dostanete do centra obce ku kostolíku. U kostolíka zabočíte doľava, odkiaľ ďalej pokračujete stále rovno po šípkach.

  Z Rosiniek, z Trnového, zo Soliniek (cez lesopark), z Vlčiniec z Rosinskej cesty zvolíte za mostom druhú odbočku doprava – popod priehradu až do obce Mojš. Po jednosmerke sa dostanete do centra obce ku kostolíku. U kostolíka zabočíte doľava, odkiaľ ďalej pokračujete stále rovno po šípkach.

  Zo Žiliny Mesta, Hlín, Hájika, z Rajca, z Bratislavy, z Čadce, od Hyper Tesca – po obchvate (smer Terchová alebo Dolný Kubín), ďalej pokračujete po obchvate okolo závodu Kia. Na prvej odbočke doprava (cca 1,5 km za Kiou) odbočíte prudko doprava (smer Mojš). Pokračujete až do Mojša – za kostolíkom zabočíte doprava a pokračujte stále rovno po šípkach.

  Uleťte si na pár chvíľ do pravej džungle radosti, odfoťte sa s našimi zvieratkami v novej Jungle kaviarni :-) Otvorené denne 10:00-19:30 hod . Tešíme sa na Vás :-)
  Hello. Add your message here.