Darčekový poukaz za 50€ + 2hod vstup grátis

💟 Darujte deťom pohyb a radosť :-). Darujte na Vianoce darčekový poukaz za 50€ a dostanete 2 hodinový vstup od nás grátis. Darčekový poukaz je platný 1 rok , 2 hodinový vstup gratis môžete využiť do 60 dní . Darujte deťom pohyb, radosť a zábavu v našom jedinečnom športovo – zábavnom parku s Jump Arenou  s Montessori herňou . Zabaviť sa u nás môžu detičky už  od 1 roka  , Jump Arenu využijú aj veľké deti a dospelí.Tešime sa na Vás :-). Akcia 2 hodiny grátis k darčekovému vstupu platí len do 14.12.2022, preto ju neváhajte využiť. Vyplňte formulár na konci stranky a do predmetu napíšte Darčekový poukaz + 2 hodiny 🙂

💟Predvianočný predaj VIP vstupov v cene 97€ .Neobmedzený VIP vstup 100, platí 100 dní od prvého vstupu. Kedykoľvek v období 100 dní od 1.vstupu sa môžete prísť s Vašim dieťaťom vybehať, vyskákať a vyšantiť 🙂 , platí pre 1 dieťa a 1 dospelého , VIP vstup je neprenosný a evidovaný na meno dieťaťa. Na celú cenu VIP vstupu sa dá použiť aj rekreačný poukaz od zamestnávateľa.

V prípade , ak by bola prevádzka uzavretá z dôvodu Covid opatrení , alebo iné , Vám bude platnosť predĺžená o čas, kedy nebola prevádzka otvorená .

V prípade otázok sme Vám kedykoľvek k dispozícii na tel: 0949 507 695. Ak ste ešte u nás neboli , využite ponuku – 1 hodina vstup Grátis , ako sami zistíte , u nás sa skvelo zabavíte 🙂 , potom sa rozhodnete, či si VIP vstup 100, kúpite.

Predtým je potrebné sa dopredu rezervovať v registraćnom formulári, nižšie.

💟Máme limitovaný počet neobmedzených VIP vstupov: predávame len 30ks za cenu 97€, preto neváhajte našu ponuku využiť 💟

Vyplňte rezervačný formulár nižšie a rezervujte si VIP poukaz Jungle Park 100dní za 97€.


Ďaľšie akcie :

Ponúkame Vám :

Vernostné vstupenky : vo vyčerpaní 9 vstupov, máte 10. vstup ZDARMA

Zaregistrujte sa nižšie vo formulári a mý Vám pripravíme VIP vstup 100, alebo vernostnú kartičku na Vaše meno.

    Otvorené. Nové atrakcie, tobogán a preliezačky !!! Tešime sa na Vás :-)
    Hello. Add your message here.